Kurumsal

Vital gıda 2005 yılında Malatya’da kurulmuştur.  Ekmek katkı maddeleri üretimi yapan Vital gıda Türkiye’nin ileri gelen  ekmek katkı maddesi üreticisi olmak adına faaliyetlerini büyük bir titizlik ver özveri ile sürdürmektedir.

İçinde bulunduğu sektörün şartlarını yakından takip eden Vital gıda hem mevcut müşterilerinin hem de potansiyel müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için  piyasayı ve  teknolojiyi yakından takip ederek ilerlemektedir.

İstikrarlı bir büyüme ve verimli bir gelişme göstermenin yanı sıra övgüyle söz edilen bir kuruluş olma vasfını sürdürmek adına, yediden yetmişe tüm çalışanlarımızla birlikte, değerlerimizden taviz vermeden ilerlemeyi ilke edinmekteyiz.

Bu anlamda kuruluş amacımızı ve politikamızı eksiksiz gerçekleştirmeye özen göstermekteyiz.

Birincil önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti ilkesini temel alarak yolumuza devam etmeye, çalışanlarımızın bilgili ve deneyimli olmasına özen göstermeye, tedarikçilerimize destek olmaya, satış sonrası desteğimizi profesyonel biçimde yürütmeye, saygınlığımızı olumsuz etkileyecek iş ve işlemlerden kaçınmaya ve de hesaplı ve kaliteli ürün sağlayıcısı olmaya maksimum önem atfetmekteyiz.

Vizyon

Vital Gıda olarak içinde bulunduğumuz modern dünyanın ihtiyaçlarına mümkün olan en iyi iş ve işlemlerle katkı sağlamayı ilke ediniyoruz. Teknoloji çağının değişen ve dönüşen pazar koşullarına adapte olarak sektörün gerektirdiklerini karşılamaya ve mevcut piyasa durumunu ve en önemlisi insan sağlığını göz önüne alarak Ekmek katkı maddesi üretmeye devam vermekteyiz.

Misyon

Vital Gıda  olarak gerek bölgemizin gerekse Türkiye’nin ileri gelen ürün sağlayıcısı olmak adına, faaliyetlerimizi büyük bir titizlik ve özveri ile sürdürmekteyiz. İçinde bulunduğumuz sektörün şartlarını yakından takip etmekte ve bu şekilde hem mevcut müşterilerimizin hem de potansiyel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına piyasayı yakından incelemekteyiz. üretimini yapmakta olduğumuz makine ve ekipmanları, kaliteli bir şekilde müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz. 

Image